WIOSNA 2017

27.03.2017

40 edycja ULC WIOSNA 2017 przebiegała bez większych zakłóceń.
Wystartowały 24 zespoły, dwa "uciekły" po rozpoczęciu edycji, a dwa kolejne walkowerami odpadły z rywalizacji. Szkoda. Pozostałe ekipy toczyły zacięte boje jak zawsze ostro ale w duchu fair-play.

Finał A - 27 marca
Zwycięzcą Finału A zostali po raz ósmy w historii ULC Dreamersi!!! Przegrali co prawda jeden mecz z Level Up, ale resztę ekip pokonali. Ich pogromcy mieli szansę nawet na srebro, ale ostatecznie zajęli "tylko" czwarte miejsce. Srebro dla Warsfoll-u, a brąz dla Cyrku z Bukaresztu. Na piątym miejscu Opera Software, na szóstym Szpony Orła.

Finał B - 28 marca
Kokoty wygrali wszystkie mecze i zgarnęli złoto! Na drugim miejscu J-23, który nie dał rady awansować do finału A, a w finale B też nie stanął na najwyższym stopniu podium (którego dla formalności dodajmy, że nie było). Partyzant pokonany tylko przez te dwa zespoły wywalczył brąz. Poza "podium" (którego nie było) na 4.Chaos, na 5.Spartha, na 6.ASZWOJ (ciekawe co na to minister, albo gorzej wczorajszy jubilat....)

Finał CD - 30 marca
MORDOR rozprawił się ze wszystkimi rywalami i wywalczył złoty medal! O podziale medali za 2 i 3 miejsce zadecydowało rozstawienie po eliminacjach - srebro dla Nie Ma LIpy, a brąz dla teamu BAZINGA!. Na czwartym Resztki, na piątym Googlersi i na szóstym Andrzeje (którzy otwierają listę zespołów 40 edycji ULC uwiecznionych na pamiątkowej koszulce :)

Wszystkim zespołom gratulujemy wyników, dziękujemy za sportową postawę i najprawdopodobniej (o ile uzbiera się minimum 18 zespołów) do zobaczenia w 41 edycji ULC JESIEŃ 2017.

Informacje szczegółowe, zapisy we wrześniu!