39 edycja ULC JESIEŃ 2016 przebiegała bez problemów.
Wszystkie turnieje eliminacyjne rozgrywano zgodnie z terminarzem.

Wystartowały 23 zespoły.

FINAŁ A - 6 grudnia 2016
Jak zawsze w ULC mecze finałowe stoją na najwyższym poziomie. Tym razem żaden zespół nie wygrał wszystkich swoich spotkań. Do ostatniej kolejki ważyły się losy pozycji medalowych. Po raz siódmy w historii ULC wygrał zespół DREAMERS (z jedną porażką), na drugim miejscu OPERA SOFTWARE, na trzecim CYRK Z BUKARESZTU (to oni pokonali Dreamersów). Na kolejnych miejscach: 4. Szpony Orła, 5. J-23 i na szóstym (a byli na drugiej pozycji po eliminacjach!) WARSFOLL.

FINAŁ B - 8 grudnia 2016

Trenerzy METRA (występujący od lat w ULC pod wdzięczną nazwą KOKOTY, a skąd nazwa się wzięła i co oznacza to dłuższa historia) wygrali wszystkie mecze i zdobyli ZŁOTO! Srebro waleczny PARTYZANT w strojach moro, a brąz dla SPARTHY, której do medalu wystarczyły "tylko" dwa wygrane mecze. Kolejne miejsca: 4. PLAŻA 2, 5. LEVEL UP (a do finału startowali z drugiej pozycji!) i 6. MEKENSY ZAWIDZ.

Finał C - 12 grudnia 2016
O złoto i srebro zagrały dwa najlepsze po eliminacjach zespoły tego finału. Wygrali i zdobyli złoty medal TARANY, na drugim miejscu CHAOS. Brąz (startując z szóstej pozycji!) wywalczył team EX-AEQUO. Na kolejnych miejscach: 4. KANAPKA, 5. ASZWOJ, 6. BAZINGA

Finał D - 13 grudnia 2016
W ostatnim w 39 edycji ULC finale D wystąpiły cztery ekipy. Zagrano każdy z każdym wstępne eliminacje i następnie dwusetowe pojedynki o złoto i o brąz. Poziom finału był bardzo wysoki. Zacięte mecze, dużo pozytywnej sportowej energii i wszystko MEGA FAIR-PLAY! Złoto dla LUDZI ZNIKĄD, srebro dla NIE MA LIPY, brąz dla JAK WYJDZIE. Czwarte "smutne" miejsce zajęła VARA, która w lekkiej rozsypce łączy siły z Japatomą i zapowiada lepszy start w kolejnej 40 edycji ULC ZIMA 2017.

Wszystkim Czwórkowiczom organizatorzy ULC dziękują za udział, sportową postawę i zapraszają od 9 stycznia do udziału w 40 edycji ULC!