WIOSNA 2016

11.04.2016

38 edycja ULC WIOSNA 2016 przebiegała bez większych zakłóceń.
Wystartowały 23 zespoły.
Już drugą z kolei edycję ULC sponsorował sklep 4agd, który ufundował pokerowe nagrody!
Bardzo dziękujemy!

Finał B - 11 kwietnia
Zwycięzcą Finału B została drużyna Mekensy Zawidz , która pokonała wszystkich przeciwników. Cyrk z Bukaresztu zdobył srebro, ponosząc tylko jedną porażkę. Najniższy stopień podium przypadł Taranom, którzy od drugiego meczu grali w osłabieniu. Partyzant zajął miejsce czwarte, a Kokoty piąte. Bazinga bez zwycięstwa zakończyła finał na miejscu szóstym.

Finał C - 12 kwietnia

Finał grupy C był bardzo zacięty. Wszystkie mecze stały na wysokim poziomie, gdzie walka toczyła się o każdą piłkę. Ostatnie spotkania zadecydowały o kolejności. Spartha okazała się najlepsza,  wygrywając cztery mecze. Chaos, który był dzisiaj najwyżej rozstawioną drużyną zajął miejsce drugie. Sekret Mnicha, który potrafił odrabiać straty w imponującym stylu, zajął miejsce trzecie. Kanapka w ostatnim meczu biła się o zwycięstwo w całym turnieju, ale przez porażkę i najniższe rozstawienie zajęła miejsce czwarte. Ex-aequo tym razem uplasowali się na miejscu piątym, a Exquisite bez zwycięstwa na miejscu szóstym. 

Finał D - 14 kwietnia
Vara wygrała finał D pomimo porażki w ostatnim meczu. Taką samą liczbę wygranych zanotował Trzeci Metr, ale przez niższe rozstawienie zajął miejsce drugie. Japatoma uplasowali się na najniższym stopniu podium. Zespół Jak Wyjdzie z jedną wygraną zakończył turniej na czwartym miejscu,  a Reszta Świata na miejscu piątym.

Finał A - 18 kwietnia
Piękny finałowy turniej grupy A. Zacięte mecze na styk. Iskrzyło, ale było fair-play!
Świetny turniej zagrali Dreamersi (złoto) oraz Level UP (srebro), zaliczyli po cztery wygrane, ale wyżej rozstawiony był Dreamers i wygrał (już po raz szósty ULC). W meczu o brąz jednym małym punktem lepsi okazali się zawodnicy Opery, którzy tym samym zepchnęli z podium lidera po eliminacjach czyli Warsfoll. Warsfoll lider rozgrywek po eliminacjach wygrał tylko jeden mecz z... Dreamersami :) i zajął dopiero piąte miejsce. Na czwartym Szpony Orła, a na szóstym J-23.


Dla wszystkich zespołów wielkie gratulacje za sportową postawę Fair-Play. Życzymy udanych wakacji, siatkarskiego plażowania i zdrowia. Kolejna edycja ULC Jesień 2016 rozpocznie się pod koniec września.