JESIEŃ 2015

22.09.2015

37 edycja ULC JESIEŃ 2015.

Powracamy do gry i na dodatek zyskujemy ciekawego sponsora :). Sklep internetowy 4agd zafunduje uczestnikom ULC atrakcyjne nagrody!
Po każdym turnieju grupowym zwycięski zespół otrzymuje dwie talie pokerowych kart (po wysiłku fizycznym będzie okazja odetchnąć przy stole) natomiast w turnieju finałowym grupy A za medalowe miejsca czekają srebrne walizeczki z kompletem pokerowego szaleństwa :). Sponsorowi dziękujemy, a uczestnikom życzymy samych sukcesów i siatkarskich i karcianych :)

FINAŁ A - 8 grudnia 2015
Faworytem byli Dreamersi i nie zawiedli. Każdy zespół walczył, ale jednak lider po eliminacjach postawił kropkę nad i! :) Na drugim miejscu Warsfoll. Na trzecie wskoczyła po kapitalnym turnieju ekipa Level Up. Na czwartym Opera Software, na piątym Tarany i na szóstym Mekensy Zawidz. Czołowa trójka odebrała medale oraz cenne pokerowe walizki ufundowane przez sklep internetowy www.4agd.pl.

FINAŁ B - 10 grudnia 2015
Finał zacięty, na wysokim poziomie. Zabrakło niestety zespołu Desperados :(. Trzy zespoły zakończyły turniej z trzema wygranymi i oczywiście o kolejności decydowała wyższa pozycja po eliminacjach. Złoto dla Szponów Orła, srebro Partyzant, a brąz Cyrk z Bukaresztu. Na czwartym miejscu Musiatu Team, a na piątym... legenda ULC zespół J-23 wielokrotny zwycięzca finałów A... czyżby zmiana pokoleniowa?

FINAŁ C - 14 grudnia 2015
Kokoty wygrali wszystko zdecydowanie. Na drugim miejscu Bazinga, a na trzeci Chaos, który powalczył dzielnie w niepełnym składzie. Z drugiej lokaty przed finałem na czwarte miejsce spadli Ex-aequo. Vara z jedną wygraną na piątym, a Produkcja bez zwycięstwa i na dodatek ze skręconą nogą (życzymy szybkiego powrotu na boisko!) zajęła miejsce szóste.

Finał D - 15 grudnia 2015
Turniej zacięty. Żaden zespół nie odniósł kompletu zwycięstw. Kanapka na 1, Exguisite na 2, Japatoma na 3. Tuż za podium na 4 Reszta Świata, na 5 Na boisku i na 6 JKM. Na zakończenie turnieju rozegrano dodatkowo konkurs/niespodziankę na celność odbicia siatkarskiego. Z celnością było raczej średnio :), ale zwycięzców wyłoniono. Nagrodą były cztery książki Pawła Zagumnego "Życie to mecz" wraz z dedykacją dla ligi ULC.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za postawę fair-play oraz życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2016!