JESIEŃ 2014

04.12.2014

36 edycja ULC JESIEŃ 2014 (mamy nadzieję, że nie ostatnia) przebiegała w wyjątkowo nerwowej i zagadkowej atmosferze. Wisząca nad głową groźba wybudowania ściany wspinaczkowej skutecznie spędzała nam sen z powiek. Jakoś jednak się udało :)

FINAŁ A - 3 grudnia 2014
Walka siatkarska na mistrzowskim poziomie. Zacięte mecze w atmosferze Fair-Play (chociaż czasami iskrzyło pod siatką) to jak zwykle wizytówka ULC. Najważniejsza sportowa informacja to detronizacja zespołu J-23! Mistrzowie wiosennej edycji tym razem nie  wskoczyli nawet na podium. Warsfoll ograł wszystkich rywali i zasłużenie mógł pozować do fotografii ze złotymi medalami w towarzystwie trzech mistrzów świata z METRA! :) Gratulujemy!

FINAŁ B - 4 grudnia 2014
O złoty medal walczyły zespoły Szpony Orła, Kokoty i Jurne Młokosy. Jurne Młokosy, przegrywając z Kokotami, zamknęli sobie drogę do złota. Kokoty przegrali niestety jedno spotkanie z Taranami (zespołem, który nie liczył się już w walce o medale). Szpony Orła co prawda przegrali z  Kokotami, ale mieli wyższe miejsce w rankingu po eliminacjach przez co zdobyli złoto. 

FINAŁ C - 8 grudnia 2014
Wszystkie zespoły wystąpiły chyba w swoich najmocniejszych składach i mocno zmobilizowane, dzięki czemu poziom gry był godny finałów. Sklep kibica zdominował finał C i "ostrzy sobie zęby" na więcej w, miejmy nadzieję :), kolejnej edycji ULC. O zajęciu 2 i 3 miejsca decydowała wyższa lokata w tabeli, gdyż Vara i Chaos odniosły po 3 zwycięstwa. Wszystkim gratulujemy postawy fair play i zaciętej sportowej walki.

FINAŁ D i E - 9 grudnia 2014
To był ostatni wieczór 36 edycji ULC JESIEŃ 2014. Edycja stała pod znakiem zapytania z powodu... ścianki wspinaczkowej. Czy zagramy kolejną edycję ULC? ... czas pokaże. Wracając do finału D (miał to być łączony turniej z finałem E, ale dwa zespoły z finału E po prostu nie przyszły). Bezapelacyjnie 1 miejsce wywalczył z kompletem wygranych Ex-aequo. W bezpośrednim meczu o srebro lepszy był KTRM, wygrywając z Produkcją. Japatoma i Doktorzy nie bez szans ale jednak bez medali. Dzielnie radził sobie w okrojonym (liczebnie) i w większości! żeńskim składzie zespół Na boisku. Walczyli ambitnie i z uśmiechem, ale złote medale trzymali w ręku tylko przez chwilę, dekorując zwycięzców :).


Wszystkim zespołom bardzo dziękujemy za udział w ULC i mamy nadzieję DO ZOBACZENIA w kolejnej edycji WIOSNA 2015, którą planujemy rozpocząć 1 lutego.


O szczegółach będziemy informować!


WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!