JESIEŃ 2013

15.01.2014

XXXIV edycja Ursynowskiej Ligi Czwórek JESIEŃ 2013

Finał A
W finale najlepszych zespołów XXXIV edycji ULC Jesień 2014 zwyciężyli J-23. Tym samym obronili pierwsze miejsce wywalczone w edycji Wiosna 2013. GRATULUJEMY!!!!
J-23 prowadzili po 9 turniejach eliminacyjnych i wygrali również finał. Na drugim miejscu Let's Go (taka sama liczba zwycięstw jak złoci medaliści ale w finale startowali z piątej pozycji). Brązowe medale i trzecie miejsce zdobyli Dreamersi.

Finał B
W finale B trwała zażarta walka o końcowy sukces do ostatniej kolejki. Ostatecznie trzy ekipy zakończyły zmagania z czterema zwycięstwami na koncie. O końcowej kolejności zadecydowało wyższe rozstawienie (wyższe miejsce w tabeli po turniejach eliminacyjnych) i tak - złote medale wywalczyli Tarany, srebrne przypadły Szponom Orła a brązowe dla Strażaków.

Finał C
Finał C okazał się bardzo emocjonujący i stał na wysokim poziomie. Pierwszą pozycję obronili Ex-aequo zdobywając złote medale, srebro dla siatkarzy z zespołu Chaos (dzielnie gonili zwycięzców, również mieli na koncie cztery zwycięstwa, ale startowali z trzeciej pozycji) brąz dla Turovii. Kolejne pozycje to Doktorzy, Vara i Tygrysy.

Finał D
W finale D świetną formą popisali się KOKOTY odnosząc komplet zwycięstw i zdobywając złote medale. Na drugim miejscu ze srebrnymi medalami Iskra Warszawa z czterema zwycięstwami - wielkie gratulacje bo startowali do finału z ostatniego miejsca!!! Brązowe medale zdobyli Smart Pointers. Na kolejnych miejscach Piłkanahali.pl, JaPaToMa oraz Reszta Świata.

Finał E
Z kompletem zwycięstw finał E zakończyli XTB i zdobyli złote medale. Na drugim miejscu JKM (gratulacje - do finału awansowali z piątego miejsca), brąz dla siatkarzy z Siatka.waw.pl. Ostatni finał edycji Jesień 2013 toczył się w sennej atmosferze (dodatkowo walkowera oddali Znajomi), ale emocje przyszły na sam koniec, podczas ceremonii dekorowania zwycięzców... serdecznie dziękujemy Karolinie z Nie ma lipy, za fantastyczne wręczanie medali - szczególnie za gorące całusy dziękują Karolinie chłopaki z JKM!!!