WIOSNA 2013

04.04.2013

XXXIII edycja Ursynowskiej Ligi Czwórek przebiegała o dziwo bez żadnych zakłóceń. Nie było zmian terminów, odwoływania i przekładania turniejów.

Finał A

Jak zwykle było na co popatrzeć, ale dzisiaj szczególnie także można było... posłuchać bojowych okrzyków walczących zespołów. Świetne zawody zagrała ekipa J-23 i startując z piątej pozycji ograli wszystkich i sięgnęli po złoty medal i tytuł MISTRZA WIOSNY 2013. Na drugim miejscu Desperados, a rzutem na taśmę w ostatnim meczu brąz wywalczył Dreamers. Jak zwykle grano bez sędziów i jak zawsze było fair. I tak jest właśnie w ULC :). Wszystkim zespołom gratulujemy wzorowej sportowej postawy.


Finał B
Pewnie wygrali Plażowicze, chociaż w ostatnim meczu ulegli Wolcie. Na drugim Szpony Orła (sukces, bo startowali z piątej pozycji) i na trzecim medalowym Dissbike (ładnie prezentowali się w jednakowych firmowych koszulkach - polecamy innym zespołom ). Turniej odbywał się w trochę sennej atmosferze, a na dodatek przytrafiła się kontuzja Łukasza z GTS i Pawła z Wolty (życzymy szybkiego powrotu do zdrowia).

Finał C
Dwie drużyny skończyły turniej finałowy z czterema zwycięstwami, ale w związku z wyższym miejscem w tabeli przed turniejem finałowym złote medale zdobył Team One, srebro dla Strażaków. Podobna sytuacja rozstrzygnęła przyznanie brązowych medali z trzema wygranymi dla Turovii; Filtrowa Team mimo również trzech zwycięstw na miejscu czwartym. Piąta lokata dla Tygrysów, a szósta dla Vara.

Finał D
Bezapelacyjnie, z kompletem 5 zwycięstw, wygrał zespół Ex-aequo, na drugim miejscu Doktorzy, na trzecim Franke. Zawiódł Powsin, który nie skompletował składu na finał i przegrywał swoje mecze walkowerem. Było miło, sympatycznie i sportowo.


Finał E
Bardzo ciekawy turniej. Niezły poziom i duże zaangażowanie wszystkich zespołów. Komplet zwycięstw odnieśli zawodnicy zespołu siatka.waw.pl i odebrali złote medale. Na drugim miejscu, grająca niestety w trzyosobowym składzie, Japatoma. Brąz wywalczyła Reszta Świata.


Gratulacje dla wszystkich zespołów startujących w edycji WIOSNA 2013. Dziękujemy za sportową postawę, za przestrzeganie zasad fair-play i piękną zaciętą siatkarską walkę ... bez sędziów. Taka właśnie jest ULC. Do zobaczenia w edycji JESIEŃ 2013. 

Życzymy pogodnej wiosny i przepięknych plażowych wakacji!