ULC WIOSNA 2012

11.04.2012

XXXI edycja Ursynowskiej Ligi Czwórek WIOSNA 2012

Kalendarz turniejów eliminacyjnych tym razem nie wymagał żadnych zmian. Nie przeszkadzali elektrycy (trochę wtedy narzekaliśmy, ale trzeba powiedzieć, że na sali gra się teraz przyjemniej) i nie musieliśmy nic przekładać ze względu na wydarzenia szkolne. Po finałowych turniejach rozpoczynamy przerwę wakacyjną i już teraz zapraszamy do udziału w edycji jesiennej!

Finał A - 11 kwietnia 2012
Walka była zacięta (też mi nowość) i jak zwykle Fair Play (wielkie dzięki za wspaniałą sportową postawę dla wszystkich uczestników ULC!). Każdy z każdym mógł wygrać. Bezpośredni mecz kandydatów do dwóch pierwszych miejsc J23-Dziobaki zakończył się różnicą 1 punkciku! Trzy zespoły wygrały po cztery spotkania, a o kolejności końcowej zadecydowała pozycja tych zespołów w tabeli po eliminacjach.
Kolejność końcowa Finału A: 1. J23, 2. Dziobaki, 3. Desperados, 4. Szpony Orła, 5. Let's Go, 6. Dreamers

Finał B - 12 kwietnia 2012
Zacięty turniej, w którym żaden zespół nie miał kompletu zwycięstw. Cokolwiek lepszy od innych okazał się zespół Cokolwiek, który zdobył złoto, mając cztery wygrane mecze (dodajmy, że w składzie Cokolwiek gra prowadzący na co dzień wszystkie turnieje ULC Jakub Świsłowski; Gratulacje!). Drugie miejsce i srebrne medale... stracili w ostatnim swoim meczu zawodnicy GTS, przegrywając z Plażą 24:25 (niby nic niezwykłego w czwórkach, ale GTS prowadził już 24:19!!!). Na pudło wskoczyli też z trzema wygranymi Czterej Śpiący.
Kolejność końcowa Finału B: 1. Cokolwiek, 2. Plaża, 3. 4 Śpiących, 4. GTS, 5. Wolta, 6. Demony Wiejska Górka

Finał C - 16 kwietnia 2012

Bez niespodzianki w trzecim finale ursynowskich rozgrywek. Startujący z pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej zespół Taranów nie dał najmniejszych szans rywalom wygrywając wszystkie spokania. Na drugim miejscu rewelacja tegorocznej edycji - BVT, która w finale uznała wyższość jedynie złotych medalistów. Brązowe krążki wywalczyli zawodnicy z drużyny - Creative.

Kolejność końcowa Finału C: 1. Tarany, 2. BVT, 3. Creative, 4. Ex-Aequo, 5. Strażacy, 6. Vara

Finał D - 17 kwietnia 2012

Pasjonująca walka do ostatniej kolejki towarzyszyła przedostatniemu finałowi XXXI edycji ULC. Najciekawsze spotkanie, które zdecydowało o pierwszym miejscu odbyło się na boisku C(najmniej lubianym przez wszyskich uczestników) Jednak tym razem popularne miejsce za kotarą okazało się szczęśliwe dla Doktorów, którzy w ostatnim meczu finałów pokonali Franke i zdobyli złotę medale. Przegrana drużyna z tego meczu mimo trzech zwycięstw została bez medalu. Srebrne krążki wywalczyli startujący do finału z pierwszego miejsca - Camarro. Ich postawa jest tym bardziej godna uznania, że cały turniej rozegrali w trzyosobowym składzie. Ostatnie miejsce na podium dla beniaminka rozgrywek - Trento.

Kolejność końcowa Finału D: 1. Doktorzy, 2. Camarro, 3. Trento, 4. Franke, 5. Powsin, 6. Smart Pointers

Finał E - 18 kwietnia 2012

Beniaminek tegorocznej edycji ULC, zespół Mojito okazał się najlepszy w finale E - Wiosny 2012. Zawodnicy o wdzięcznie brzmiącej nazwie(podejrzewamy, że Panowie lubują się w miętowym smaku) złoty medal wywalczyli dzięki zwycięstwu w ostatniej kolejce przeciwko Japatomie, która ostatecznie sklasyfikowana została na drugim miejscu. Brązowe krążki dla Siatki.waw.pl, która pokonała w ostatnim meczu Exquisite 1 punktem, co dało im miejsce na podium!

Kolejność końcowa Finału E: 1. Mojito, 2. Japatoma, 3. Siatka.waw.pl, 4.Exquisite, 5. Reszta Świata, 6. Chaos